Наукова конгресна діяльність МАН


Велику увагу Академія приділяє науково-дослідній роботі студентів і молодих вчених. Щорічно проводитимуться міждисциплінарні заходи, доповіді учасників публікуватимуться в електронному виданні (http://es.rae.ru/mino/).


Електронний науково-технічний журнал "МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ В НАУКЕ И ОБРАЗОВАНИИ", публікує статті по проблемам міждисциплінарним дослідженням в різних предметних областях, за явлення про нові теоретичні та практичні результати дисертаційних досліджень, які дозволяють формувати у наукових та науково-педагогічних працівників міждисциплінарну науково-педагогічну компетентність (http://es.rae.ru/mino/). Увага! Нова адреса http://mino.esrae.ru/

Електронний науково-технічний журнал "МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ В НАУКЕ И ОБРАЗОВАНИИ", створено на видавничій платформі RAE Editorial System Российской Академии Естествознания (РАЕ), яка першою після розпаду СРСР приступила до формування єдиного науково-інформаційного простору без границь.

Журнал зареєстровано на Універсальної видавничій платформі Российской Академии Естествознания RAE Editorial System (http://es.rae.ru/).

Альтернативний адрес Електронного науково-технічного журналу "МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ В НАУКЕ И ОБРАЗОВАНИИ" (http://mino-ua.at.ua/).


Кiлькiсть переглядiв: 54