Электронный научный журнал "МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ В НАУКЕ И ОБРАЗОВАНИИ"

/Files/images/mino/Рисунок1.jpgВелика увага Академія приділятимуться науково-дослідній роботі студентів і молодих вчених. Щорічно проводитимуться міждисциплінарні заходи, доповіді учасників публікуватимуться в електроному виданні (http://es.rae.ru/mino/).

Електронний науково-технічний журнал "МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ В НАУКЕ И ОБРАЗОВАНИИ", публікує статті по проблемам міждисциплінарним дослідженням в різних предметних областях, за явлення про нові теоретичні та практичні результати дисертаційних досліджень, які дозволяють формувати у наукових та науково-педагогічних працівників міждисциплінарну науково-педагогічну компетентність (http://es.rae.ru/mino/).

Електронний науково-технічний журнал "МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ В НАУКЕ И ОБРАЗОВАНИИ", створено на видавничій платформі RAE Editorial System Российской Академии Естествознания (РАЕ), яка першою після розпаду СРСР приступила до формування єдиного науково-інформаційного простору без границь. Журнал зареєстровано на Універсальної видавничій платформі Российской Академии Естествознания RAE Editorial System (http://es.rae.ru/).

Альтернативний адрес Електронного науково-технічного журналу "МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ В НАУКЕ И ОБРАЗОВАНИИ" (http://mino-ua.at.ua/).

Кiлькiсть переглядiв: 62